Kilka słów o nas

ncse.pl powstało w 2004 roku zapewniając hosting dla klientów małych i średnich firm i instytucji, które chciały zaistnieć i sprawnie działać w internecie.

Od początku powstania stawialiśmy na dedykowane rozwiązania oraz markowe serwery. Przez te lata sprawdziliśmy wiele rozwiązań i przetestowaliśmy kilka serwerowni aby osiąść na dłużej w dwóch certyfikowanych polskich serwerowniach SDC i DataSpace.

Głównym naszym celem jest zapewnienie stabilnego i prostego w użytkowniu hostingu pozwalającego na nieprzerwane działanie stron www i poczty email.

Działanie poczty e-mail to w dzisiejszych SPAMowych czasach nie lada wyzwanie - liczy się reputacja, reputacja serwera pocztowego. Dlatego utrzymujemy bardzo wysoki rating naszych "MX-ów" rzędu 95-100 pkt. na 100 możliwych* (wartość 80 uznawana jest za bardzo dobrą), aby mieć pewność, że poczta naszych klientów będzie docierać bez problemów i wszędzie.

Skuteczne działanie serwera www to prócz nieprzerwanego działania - szybkość, dlatego jako standard wprowadziliśmy znacznie szybsze w działaniu dyski SSD dla wszystkich naszych klientów nie zmniejszając przy tym powierzchni i zachowując atrakcyjną cenę. Dzięki temu strony wczytują się znacznie szybciej co znacznie podnosci komfort użytkowania.

Monitoring - to klucz do sprawnego działania - monitorujemy kilkadziesiąt parametrów każdego serwera w trybie 24/7/365 i oczywiście pamiętamy o regularnym backup-ie

* - rating ReturnPath

© 2019 ncse.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone